MENU

Złoty naszyjnik z cytrynem

  • Złoty naszyjnik z cytrynem
  • Złoty naszyjnik z cytrynem
  • Złoty naszyjnik z cytrynem
  • XMAS Package

Prosty naszyjnik z 14ct żółtego złota, ozdobiony eleganckim wisiorkiem z wyrazistym, żółtym cytrynem o wymiarze 6 x 6mm w szlifie poduszkowym. Idealny pomysł na prezent dla kobiet kochających naturalne kamienie szlachetne i ciepłe kolory.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

2 580 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0693083
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Cytryn Madeira
szlif cushion
szerokość 6.0 mm
wysokość 6.0 mm
waga 0.90 ct
waga 2.7 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.