MENU
  NOWOŚĆ DOSTĘPNE

  Naszyjnik wykonany z białego złota z luźno zawieszonym szampańskim brylantem

  • Naszyjnik wykonany z białego złota z luźno zawieszonym szampańskim brylantem
  • Naszyjnik wykonany z białego złota z luźno zawieszonym szampańskim brylantem
  • Naszyjnik wykonany z białego złota z luźno zawieszonym szampańskim brylantem
  • XMAS Package
  Na łańcuszku z białego, 14-karatowego złota znajduje się luźno zamontowany, szampański diament, przez kotwory którego przechodzą ogniwa łańcuszka. To wyrafinowana biżuteria, która zachyci każdego. Ze względu na swój delikatny wygląd ten pierścionek jest bardzo popularny, ale warto pamiętać, że wymaga delikatnego traktowania. Nasi specjaliści chętnie doradzą Państwu w tym względzie.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  1 980 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0822032
  Materiał Białe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Diament champagne
  szlif okrągły
  kolor champagne
  średnica 3.0 mm
  waga 0.105 ct
  długość 420 mm
  waga 1.1 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.