MENU

Naszyjnik z 14-karatowego, białego złota z czarnym diamentem

  • Naszyjnik z 14-karatowego, białego złota z czarnym diamentem
  • Naszyjnik z 14-karatowego, białego złota z czarnym diamentem
  • Naszyjnik z 14-karatowego, białego złota z czarnym diamentem
  • XMAS Package

Nowoczesny naszyjnik z 14-karatowego, białego złota, ozdobiony czarnym diamentem o brylantowym szlifie, który jest zawieszony na łańcuszku typu rolo. Naszyjnik doskonale łączy się z innymi rodzajami biżuterii i wisiorków. To także pomysł na prezent, który ucieszy wszystkich miłośników pięknej biżuterii.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

2 180 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0788072
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament czarny
szlif okrągły
kolor czarny
Zmiany Zmiana koloru
średnica 4.5 mm
waga 0.350 ct
szerokość 4.5 mm
długość 420 mm
waga 1.3 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.