MENU

  Naszyjnik z niebieskim diamentem w różowym złocie

  • Naszyjnik z niebieskim diamentem w różowym złocie
  • Naszyjnik z niebieskim diamentem w różowym złocie
  • XMAS Package
  Ponadczasowy naszyjnik w klasycznym stylu, intrygujący niespotykaną kombinacją barw. Łańcuszek typu Venezia, z 14ct różowego złota zdobi zawieszka ozdobiona niebieskim diamentem o okrągłym szlifie. Zaskakująca, oryginalna biżuteria, która zachowa swoje piękno przez wiele pokoleń.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

  3 984 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0450044
  Materiał Różowe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Diament niebieski
  szlif okrągły
  czystość SI
  kolor niebieski
  Zmiany Zmiana koloru
  średnica 4 mm
  waga 0.25 ct
  waga 1.3 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.