MENU

Naszyjnik z niebieskim diamentem w różowym złocie

  • Naszyjnik z niebieskim diamentem w różowym złocie
  • Naszyjnik z niebieskim diamentem w różowym złocie
  • Naszyjnik z niebieskim diamentem w różowym złocie
  • XMAS Package

Naszyjnik wykonany z żółtego, 14-karatowego złota, ozdobiony niebieskim diamentem o brylantowym szlifie. Pogłębia on niebieski kolor klejnotu i uwydatnia jego blask. Naszyjnik dobrze łączy się z inną biżuterią i może być noszony do każdego stroju.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

4 980 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0450044
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament niebieski
Pochodzenie naturalne
szlif okrągły
czystość SI
kolor niebieski
Zmiany Zmiana koloru
średnica 4 mm
waga 0.250 ct
długość 420.00 mm
waga 1.22 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.