MENU
NOWOŚĆ DOSTĘPNE

Wisiorek z 1-karatowym brylantem z białego złota

  • Wisiorek z 1-karatowym brylantem z białego złota
  • Wisiorek z 1-karatowym brylantem z białego złota
  • Wisiorek z 1-karatowym brylantem z białego złota
  • XMAS Package

Naszyjnik wykonany z białego 14-karatowego złota, ozdobiony okrągłym brylantem o masie 1 karata. Pasuje do kobiet w każdym wieku i mających różnorodny styl. Nigdy nie wyjdzie z mody. Doskonała jakość diamentu laboratoryjnego sprawia, że biżuteria nigdy nie straci swojego piękna.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

23 980 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0611292
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne LG diament
Pochodzenie laboratoryjne
szlif okrągły
czystość VS
kolor E
średnica 6.3 mm
waga 1.000 ct
długość 420.00 mm
waga 2.3 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.