MENU
NOWOŚĆ DOSTĘPNE

Wisiorek z półkaratowym laboratoryjnym diamentem w białym złocie

  • Wisiorek z półkaratowym laboratoryjnym diamentem w białym złocie
  • Wisiorek z półkaratowym laboratoryjnym diamentem w białym złocie
  • Wisiorek z półkaratowym laboratoryjnym diamentem w białym złocie
  • XMAS Package

Luksusowy naszyjnik z białego 14-karatowego złota, ozdobiony niepowtarzalnym laboratoryjnym diamentem o okrągłym szlifie brylantowym, mający masę pół karata. Wspaniały pomysł na prezent na specjalne okazje. Pasuje do kobiet w każdym wieku, mających dowolny styl. Nigdy nie wyjdzie z mody. Wraz z biżuterią otrzymają Państwo międzynarodowy Certyfikat Autentyczności.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

9 580 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0611302
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne LG diament
Pochodzenie laboratoryjne
szlif okrągły
czystość VS
kolor D
średnica 5.0 mm
waga 0.5 ct
długość 420.00 mm
waga 1.5 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.