MENU
DOSTĘPNE

Wisiorek z białego złota z okrągłym czarnym diamentem

  • Wisiorek z białego złota z okrągłym czarnym diamentem
  • Wisiorek z białego złota z okrągłym czarnym diamentem
  • Wisiorek z białego złota z okrągłym czarnym diamentem
  • XMAS Package

Minimalistyczny naszyjnik wykonany z białego, 14-karatowego złota, ozdobiony czarnym diamentem, wiszącym na łańcuszku typu Venezia. To doskonały codzienny dodatek. Czarne diamenty szczególnie pasują do kobiet, które nie boją się łamania schematów.

Ten naszyjnik został ręcznie wykonany w studiu KLENOTA w Pradze. W komplecie posiada łańcuszek z tego samego metalu jak wisiorek, o standardowej długości 42 cm (jeśli nie zaznaczono inaczej). Jeśli potrzebują Państwo łańcuszka o innej długości, prosimy o zapisanie tego w notatce do zamówienia. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach i długościach naszyjników, zapraszamy do naszego przewodnika. Biżuterię dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

2 200 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0450052
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament czarny
Pochodzenie naturalne
szlif okrągły
kolor czarny
Zmiany Zmiana koloru
średnica 3.5 mm
waga 0.160 ct
długość 420.00 mm
waga 1.22 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.