MENU

Naszyjnik z białego złota z szampańskim i białym diamentem

  • Naszyjnik z białego złota z szampańskim i białym diamentem
  • Naszyjnik z białego złota z szampańskim i białym diamentem
  • Naszyjnik z białego złota z szampańskim i białym diamentem
  • XMAS Package

Elegancki wisiorek wykonany z białego, 14-karatowego złota, ozdobiony szampańskim diamentem o brylantowym szlifie. Jest to uniwersalny dodatek, który odpowiadnio zaprezentuje się podczas każdej okazji. Wisiorek zawieszony jest na łańcuszku typu Venezia.

Ten naszyjnik został ręcznie wykonany w studiu KLENOTA w Pradze. W komplecie posiada łańcuszek z tego samego metalu jak wisiorek, o standardowej długości 42 cm (jeśli nie zaznaczono inaczej). Jeśli potrzebują Państwo łańcuszka o innej długości, prosimy o zapisanie tego w notatce do zamówienia. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach i długościach naszyjników, zapraszamy do naszego przewodnika. Biżuterię dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

2 867 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0450072
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament champagne
Pochodzenie naturalne
szlif okrągły
kolor champagne
średnica 3.5 mm
waga 0.160 ct
długość 420.00 mm
waga 1.22 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.