MENU
DOSTĘPNE

Naszyjnik z różowego złota z zaiweszką w kształcie Drzewa Życia

  • Naszyjnik z różowego złota z zaiweszką w kształcie Drzewa Życia
  • Naszyjnik z różowego złota z zaiweszką w kształcie Drzewa Życia
  • Naszyjnik z różowego złota z zaiweszką w kształcie Drzewa Życia
  • XMAS Package

Na łańcuszki z 14-karatowego, różowego złota umieszczono zawieszkę w kształcie drzewa, ozdobioną diamentami. Diamenty o brylantowym szlifie nadają temu symbolicznemu wisiorkowi niepowtarzalnego połysku. Naszyjnik idealnie nadaje się do codziennego noszenia, a dzięki wysokiej jakości wykonania zachowa swoje piękno przez wiele lat.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 880 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0278014
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 19.5 mm
długość 420.00 mm
waga 2.90 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.