MENU

Naszyjnik z zielonym ametystem w różowym złocie

  • Naszyjnik z zielonym ametystem w różowym złocie
  • Naszyjnik z zielonym ametystem w różowym złocie
  • Naszyjnik z zielonym ametystem w różowym złocie
  • XMAS Package

Unikalny naszyjnik z 14ct różowego złota, ujmujący niezwykłą kombinację barw: w lekko miedzianej oprawie osadzony jest lekko zielony ametyst o średnicy 6 mm, o szlifie typu Cushion. Świetny dodatek dla miłośniczek oryginalnej biżuterii.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

2 580 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0693024
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Ametyst zielony
szlif cushion
szerokość 6.0 mm
wysokość 6.0 mm
waga 0.95 ct
waga 2.7 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.