MENU
  DOSTĘPNE

  Złota zawieszka w kształcie serca

  • Złota zawieszka w kształcie serca
  • XMAS Package

  Klasyczny łańcuszek typu venezia, z 14ct żółtego złota, ozdobiony lużno zwisającą zawieszką w kształcie serca. Idealny prezent, który wzrazi wszystko bez słów. asuje kobietom w każdym wieku. Doskonały do warstwienia i łączenia z inną biżuterią.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  880 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0440013
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Bez kamienia
  szerokość 11.70 mm
  wysokość 11.70 mm
  waga 1.3 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.