MENU
DOSTĘPNE

Naszyjnik z żółtego złota z zaiweszką w kształcie Drzewa Życia

  • Naszyjnik z żółtego złota z zaiweszką w kształcie Drzewa Życia
  • Naszyjnik z żółtego złota z zaiweszką w kształcie Drzewa Życia
  • Naszyjnik z żółtego złota z zaiweszką w kształcie Drzewa Życia
  • XMAS Package

Naszyjnik wykonany z żółtego, 14-karatowego złota, z zawieszką przedstawiającą Drzewo Życie. Symbol Drzewa Życia jest popularnym talizmanem od wielu pokoleń. Dzięki wysokiej jakości wykonania i wykorzystanego przy produkcji złota, swoje piękno zachowa przez wiele lat. Jest to nasz pomysł na ciekawy prezent.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 880 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0278013
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 19.5 mm
długość 420.00 mm
waga 2.90 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.