MENU

Pierścionek z różowego złota z zielonym ametystem

  • Pierścionek z różowego złota z zielonym ametystem
  • Pierścionek z różowego złota z zielonym ametystem
  • Pierścionek z różowego złota z zielonym ametystem
  • XMAS Package

Unikalny pierścionek z 14ct różowego złota, ozdobiony drobnym zielonym ametystem o średnicy 6 mm. Szlif typu Cushion pięknie podkreśla jego niezwykły odcień. To piękny, barwny dodatek dla kobiet, które chcą ożywić swój outfit.

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

2 580 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0690024
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Ametyst zielony
szlif cushion
szerokość 6.0 mm
wysokość 6.0 mm
waga 0.90 ct
waga 2.35 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.