MENU
DOSTĘPNE

Deliaktna cienka obrączka z białego złota

  • Deliaktna cienka obrączka z białego złota
  • Deliaktna cienka obrączka z białego złota
  • Deliaktna cienka obrączka z białego złota
  • XMAS Package

Klasyczna obrączka o szerokości 1 mm, wykonana z białego, 14-karatowego złota. Ze względu na swoją wielkość, jest szczególnie polecany dla pań z wielkością palca 50 lub mniejszą, które pragną posiadać wyjątkową, delkiatną obrączkę. Dzięki swojej prostocie ma ponadczasowy charakter i doskonale łączy się z dowolnym pierścionkiem zaręczynowym.

Ten pierścień został wykonany ręcznie w studiu KLENOTA. Pierścionek dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Jeśli będą Państwo potrzebować poprawy rozmiaru pierścionka, pierwsza taka zmiana w ciągu 60 dni od otrzymania zamówienia jest darmowa. Aby dowiedzieć się więcej o zmianach wielkości i rozmiarach pierścionków, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

780 zł Pytanie o przedmiot
KOD X0099002L10
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
powierzchnia błyszcząca
Profil półokrągły
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 1.0 mm
waga 1.20 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.