MENU
DOSTĘPNE

Pierścionek z białego złota z niebieskim topazem

  • Pierścionek z białego złota z niebieskim topazem
  • Pierścionek z białego złota z niebieskim topazem
  • Pierścionek z białego złota z niebieskim topazem
  • XMAS Package

Prosty pierścionek z 14ct białego złota, ozdobiony charakterystycznym niebieskim topazem o wymiarze 6 x 6mm w szlifie poduszkowym. Świetny pomysł na prezent dla kobiet kochających naturalne kolorowe kamienie szlachetne ale też ciekawy wybór na pierścionek zaręczynowy.

Ten pierścień został wykonany ręcznie w studiu KLENOTA. Pierścionek dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Jeśli będą Państwo potrzebować poprawy rozmiaru pierścionka, pierwsza taka zmiana w ciągu 60 dni od otrzymania zamówienia jest darmowa. Aby dowiedzieć się więcej o zmianach wielkości i rozmiarach pierścionków, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

2 644 zł Pytanie o przedmiot
KOD K0690062
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Topaz
Pochodzenie naturalne
szlif cushion
szerokość 6.0 mm
wysokość 6.0 mm
waga 1.15 ct
waga 2.20 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.