MENU
DOSTĘPNE

Pierścionek wykonany z białego złota z czarnym diamentem

  • Pierścionek wykonany z białego złota z czarnym diamentem
  • Pierścionek wykonany z białego złota z czarnym diamentem
  • Pierścionek wykonany z białego złota z czarnym diamentem
  • XMAS Package

Klasyczny pierścionek zaręczynowy wykonany z 14-karatowego, białego złota, ozdobiony diamentami w czarnym kolorze. Mniej tradycyjny odcień tych wiecznych klejnotów zadowoli wielbicieli oryginalnej biżuterii. Dzięki inwestycji w kolorowy diament mogą Państwo poczuć prawdziwą wolnosć wyboru, dopasowując go do innych odzajów biżuterii.

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

3 180 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0169012
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament czarny
szlif okrągły
kolor czarny
Zmiany Zmiana koloru
średnica 4.0 mm
waga 0.300 ct
waga 1.6 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.