MENU

Obrączki z białego złota

  • Obrączki z białego złota
  • Obrączki z białego złota
  • Obrączki z białego złota
  • Obrączki z białego złota
  • Obrączki z białego złota
  • XMAS Package

Obrączki wykonane z białego, 14-karatowego złota. Pierścienie są ozdobione oryginalnym wzorem, który został wykonany ręcznie. Sprawdzą się dla osób, które posuzkują oryginalnych, wyjątkowych pierścieni.

Obrączki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

4 380 zł Pytanie o przedmiot
KOD s0434032
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
powierzchnia karbowana
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość damski 3 mm
szerokość męski 4 mm
waga 9.0 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.