Zainspirowaliśmy się najnowszymi trendami w modzie, które będą obowiązywały w nadchodzącym roku. Dlatego chcielibyśmy przedstawić nasze podsumowanie, w którym zaprezentujemy wyroby jubilerskie, które zachwyciły cały świat, a także ozdoby, dzięki którym każdy może być trendy w 2020 roku. Nadciąga burza kolorów, czekają nas wyróżniające się akcesoria i perły, wszystko w nowoczesnym wydaniu!

Zabawa wyrazistymi kolorami

Rzucająca się w oczy biżuteria w przeróżnych kolorach stanie się wiodącym trendem w świecie mody. Nadchodzący sezon będzie preferował odważne połączenia i unikatowe kamienie szlachetne, dlatego mogą się Państwo zainspirować naszą wyjątkową Kolekcją Violet. Na przykład kolczyki z różowego złota z fioletowym ametystem i czerwonym rodolitem, które powinny być w tonacji kolorystycznej idealnie pasującej do tego trendu.

Kolorowe kolczyki z różowego złota z kamieni szlachetnych z kolekcji Violet - KLENOTA

Sezon na biżuterię z motywem koła

Entuzjaści mody zdecydowali o wyróżnieniu w bieżącym roku zaokrąglonych kształtów, zarówno wśród małych, jak i dużych ozdób. Dlatego będzie można znaleźć ten kształt wśród kolczyków, naszyjników i pierścieni. Jeśli nie chcą Państwo martwić się o to, który wzór biżuterii będzie najlepszym wyborem w tym sezonie, zachęcamy do sięgnięcia po cały zestaw naszej złotej biżuterii z kolistym motywem.

Zestaw biżuterii z białego złota z koralikami (pierścionek, kolczyki i bransoletka) - KLENOTA

Pomimo że kolczyki koła nigdy do końca nie wyszły z mody, nie były też popularnym wyborem w ostatnich latach. W 2020 roku ponownie nadszedł ich czas. Każdy, kto nie będzie nosił kolczyków kół ze złota, albo z innego metalu szlachetnego, nie będzie należał do najmodniejszych.

Złote kolczyki koła - KLENOTA

Tylko jeden kolczyk? Czemu nie, ale niech będzie stylowy

Czy wydatne kolczyki wydają się Państwu zbyt duże? Jednakże takie ozdoby są idealne do noszenia ich w jednym uchu. Aby idealnie wpasować się w ten trend, kolczyk powinien być wisienką na torcie ogólnego stylu i zdecydowanie powinien przyciągać uwagę już na pierwszy rzut oka.

Nowoczesna biżuteria z pereł  

Perły są w modzie od wielu lat, ale ten rok przynosi nowe spojrzenie na ich sposoby ich noszenia i łączenia. Niezależnie od tego, czy są to minimalistyczne, okrągłe kolczyki z żółtego złota, czy może długi sznur pereł, powinny one znaleźć się w kolekcji każdej, nowoczesnej dziewczyny i kobiety.

Wiszące złote kolczyki z perłą - KLENOTA

Oprócz długiego sznura pereł, o którym dopiero co wspomnieliśmy, błędem na pewno nie będzie dobranie do niego innego typu długiego naszyjnika. Wybrać można spomiędzy grubszych łańcuszków lub drobniejszych naszyjników zakończonych wisiorkiem i układających się w kształt litery Y.

Złote naszyjniki z zawieszką w kształcie serca i pasek z diamentami - KLENOTA

Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe 

Na koniec przejdźmy do zasad, które będą dyktowały, jakie pierścionki zaręczynowe znajdą się na palcach tegorocznych narzeczonych. Podobnie, jak w przypadku innej biżuterii, modne będą różnorodne kolory. Pierścionki zaręczynowe z kamieniami szlachetnymi lub kolorowymi diamentami z pewnością znajdą się w centrum uwagi. Wiele osób barwną biżuterię postrzega jako lepszy wyraz swojej radości ze znalezienia drugiej połówki. Diamenty solitaire również powrócą w tym sezonie. Najpopularniejszymi szlifami będą szmaragdowy oraz szlif markiza, pięknie rozpraszające światło i podkreślające bogactwo biżuterii.

Pierścionek zaręczynowy z białego złota ze szmaragdem i brylantami - KLENOTA

W 2020 roku na pewno nie będą się Państwo nudzić dzięki bogatym kombinacjom i zróżnicowanej biżuterii, która będzie idealnie pasowała do wszystkich stylów. Warto przy tym pamiętać, iż piękno wysokiej jakości biżuterii przetrwa wiele lat, a nie tylko jeden sezon. Decydując się zatem na przemyślany zakup, uzyskają Państwo biżuterię, która będzie modna zarówno teraz, jak i po wielu latach. Wówczas będą musieli Państwo dopasować do niej jedynie nowe ozdoby oraz stroje, w których będą wyglądać olśniewająco.

Złote kolczyki koła - KLENOTA