MENU
DOSTĘPNE

Złoty łańcuszek z ozdobną kulką z różowego złota

  • ZŁOTY ŁAŃCUSZEK Z OZDOBNĄ KULKĄ Z RÓŻOWEGO ZŁOTA - NASZYJNIKI Z RÓŻOWEGO ZŁOTA - NASZYJNIKI
  • ZŁOTY ŁAŃCUSZEK Z OZDOBNĄ KULKĄ Z RÓŻOWEGO ZŁOTA - NASZYJNIKI Z RÓŻOWEGO ZŁOTA - NASZYJNIKI
  • ZŁOTY ŁAŃCUSZEK Z OZDOBNĄ KULKĄ Z RÓŻOWEGO ZŁOTA - NASZYJNIKI Z RÓŻOWEGO ZŁOTA - NASZYJNIKI
  • XMAS Package

Minimalistyczny łańcuszek typu Venezia, na którym znajduje się kulka o średnicy 5 mm. Wszystkie elementy naszyjnika wykonano z nowoczesnego, 14-karatowego, różowego złota. Biżuteria nadaje się do łączenia z innymi naszyjnikami, ale będzie też pięknie wyglądać samodzielnie. Jest idealna dla tych, którzy poszukują wszechstronnej, wysokiej jakości biżuterii, która pozostaje piękna przez lata.

Ten naszyjnik został ręcznie wykonany w studiu KLENOTA w Pradze. W komplecie posiada łańcuszek z tego samego metalu jak wisiorek, o standardowej długości 42 cm (jeśli nie zaznaczono inaczej). Jeśli potrzebują Państwo łańcuszka o innej długości, prosimy o zapisanie tego w notatce do zamówienia. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach i długościach naszyjników, zapraszamy do naszego przewodnika. Biżuterię dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 180 zł Pytanie o przedmiot
KOD K0539014
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
wysokość 5 mm
długość 420.00 mm
waga 1.25 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

KLENOTA Biżuteria


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.