Ten rok może nas jeszcze zaskoczyć wieloma rzeczami, ale jedno jest pewne. Nie będziemy się nudzić, podziwiając biżuterię. Zachęcamy Państwa do obejrzenia, jakie trendy zdominują świat biżuterii i które z nich będą najlepszym dodatkiem do Państwa szkatułek. Może będą to delikatne perły, osobiste szczęście zamknięte w uroczej formie zawieszki lub kolczyki koła, które marzyły się już od dłuższego czasu?

 Złota zawieszka z medalionem w luksusowym pudełku prezentowym - KLENOTA kolczyki kółeczka z żółtego złota - KLENOTA

Biżuteria z perłami w stylu boho

Wszystko wskazuje na to, że biżuterię z perłami będziemy nosić nawet częściej, niż w poprzednim roku. Jednak teraz nie będą to te same, ładne, niemal niezauważalne perły. Będą duże, barokowe i często układane warstwami, jedna nad drugą na sile. Co to oznacza? Jeśli ma Pańi dl7i sznur pereł i wybiera się do opery, warto owinąć go kilkakrotnie wokół szyi lub nadgarstka. Zachęcamy także do kupienia sobie nowych, złotych kolczyków z barokowymi perłami, dostępnych w studiu jubilerskim KLENOTA.

Wiele naszyjników na szyi

Czy miłość do łączenia wielu elementów biżuterii na szyi rozkwita? Jeśli tak, na pewno ucieszy Państwa w tym roku jeszcze bardziej. Naszyjniki i łańcuszki mocno wpłynęły na wybiegi, co przełożyło się na trendy w nadchodzącym roku. Najbardziej znane marki pokazują różne odmiany naszyjników z kamieni, a także masywnych lub długich łańcuszków zakończonych wisiorkiem. Jak mogą się Państwo zainspirować? Wystarczy pomieszać swoje ulubione dodatki, nawet, jeśli wydaje się, że na pierwszy rzut oka nie wyglądają dobrze. Ważny jest efekt końcowy, dlatego mają Państwo zielone światło na różne połączenia odmiennych typów i wielkości łańcuszków. Można do nich dodać także naszyjnik stworzony z naturalnych kamieni szlachetnych i pereł, pomiędzy którymi może należy się wyrazisty, zindywidualizowany medalion. Wystarczy, że skorzystają Państwo ze swojej kreatywności i intuicji - wspaniały efekt gwarantowany.

Złote naszyjniki z brylantami - warstwowanie biżuterii minimalistyczne eleganckie łańcuszki z brylantami z białego i żółtego złota - KLENOTA

Duże kolczyki i koła

Duże kolczyki i kolczyki koła ponownie są w modzie. Jeśli jednak celem nie jest ekstrawagancki wygląd, zamiast największych warto sięgnąć po średnie koła, mające około 2 cali średnicy. Poszukiwanie takiej ponadczasowej biżuterii jest bez wątpienia warto zachodu. Koła pasują na każdą okazję i można ciekawie je zaaranżować. Jeśli posiada Pani więcej dziurek w uchu, można je połączyć na przykład z niewielkim sztyftem ozdobionym diamentem. Można także wybrać kolczyki ozdobione niewielkimi zawieszkami.

 diamentowe kolczyki pierścionki z żółtego złota - KLENOTA pierścionki z brylantami z brylantami z białego złota - KLENOTA

Biżuteria z kolorowymi kamieniami szlachetnymi

Wspaniałe, naturalne kamienie szlachetne skutecznie opierają się zmianom trendów. Co więcej, możemy obserwować wzrost zainteresowania naturalnymi klejnotami, których jeszcze przed kilkoma laty w ogóle nie znaliśmy. Dlatego oprócz Wielkiej Trójki p, w skład której wchodzą rubiny, szmaragdy i szafiry, warto zwrócić uwagę na takie klejnoty, jak pastelowe morganity, zielone ametysty, wielobarwne turmaliny czy czarne diamenty. Nie można także zapomnieć, jak popularne stały się pierścionki zaręczynowe z kolorowymi kamieniami. Można to tłumaczyć zarówno ogólnym trendem, jak i osobistym gustem państwa młodych, którzy pragną bardziej uniezależnić się od tradycyjnych norm.

Mamy jeszcze jedną sugestie, która może być dla Państwa najważniejsza. Najlepiej zdecydować się na taką biżuterię, która odzwierciedla Państwa osobowość i z którą najlepiej się Państwo czują. Takie dodatki najlepiej będą pasować do Państwa i odzwierciedlą wszelkie oczekiwania. Dodadzą pewności siebie i podkreślą naturalne piękno.

Zachęcamy do obejrzenia naszej ręcznie produkowanej biżuterii ze studia jubilerskiego KLENOTA, znajdującego się w samym sercu Pragi.