Mniej znaczy więcej, a piękno jest w prostocie. Te hasła często są naszą inspiracją, dlatego na tę jesień wybraliśmy biżuterię w stylu minimalistycznym. Odpowiednia biżuteria o prostym designie podkreśli Państwa osobowość, jest ponadczasowa, nowoczesna i może być noszona na niezliczoną ilość sposobów.

Wyobraźnia nie zna granic

Minimalistyczne złote pierścionki są świetne do łączenia ich ze sobą i z inną biżuterią. Ich ogromną zaletą jest różnorodność oraz nieskończona ilość kombinacji. Pierścionki z perłami są oryginalne i niezwykłe, a do tego świetnie łączą się z inną biżuterią z perłami i kamieniami szlachetnymi. Ostatnie trendy stawiają także na wyjątkowe sygnety z błyszczącą lub matową powierzchnią.

Piękno z dziewiczej natury

Tradycyjne okrągłe perły to ponadczasowa klasyka, która może szybko zmienić się w nowoczesny dodatek o świeżym wyglądzie. Jeśli poszukują Państwo wyjątkowej biżuterii z odrobiną oryginalności, z pewnością zachwyci Państwa nieregularny kształt pereł barokowych, które prezentują się młodzieńczo i dobrze pasują do stylu boho. Naturalne kamienie szlachetne w pastelowych kolorach, połączone z diamentami i różowym lub białym złotem są obecnie także bardzo popularne.

Delikatny dotyk luksusu

łańcuszkowe bransoletki KLENOTA są delikatne i dyskretne, ale potrafią przyciągnąć uwagę swoją unikatowością i doskonałym wykonaniem. Bransoletki z kamieniami szlachetnymi przyciągają wzrok same z siebie, ale można je też łączyć i tworzyć z nich swoje własne, unikatowe kombinacje.

Pragniemy podziękować naszemu partnerowi, hotelowi Augustine (Luxury Collection Hotel, Praga), za udostępnienie wnętrz do wykonania zdjęć z tego artykułu.