MENU
DOSTĘPNE

Bransoletka z różowego złota z czarnym brylantem

  • Bransoletka z różowego złota z czarnym brylantem
  • Bransoletka z różowego złota z czarnym brylantem
  • Bransoletka z różowego złota z czarnym brylantem
  • XMAS Package

Minimalistyczna bransoletka wykonana z 14-karatowego, różowego złota, ozdobiona niezwykłym, czarnym brylantem w oprawie bezel. Szeroka oprawa doskonale chroni diament i jest bardzo wygodna do codziennego noszenia. Ten klejnot doskonale połączy się z innymi rodzajami biżuterii i zadowoli każdą kobietę.

Bransoletki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA. Nasze bransoletki mają standardową długość 18 cm. Biżuterię doręczamy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 880 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0453044
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament czarny
Pochodzenie naturalne
szlif okrągły
kolor czarny
średnica 3 mm
waga 0.1 ct
długość 180.00 mm
waga 1.1 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.