Wydanie na świat nowego życia, to wyjątkowy moment. Wdzięczność dla ukochanej osoby za ten niesamowity dar jest nie do opisania. Podobnie jak i szczęście, którego doświadczasz wraz z narodzeniem dziecka.

Pamiątką tej chwili, jak i wyrazem wdzięczności dla nowej mamy może być wyjątkowa biżuteria, która wytrzyma ząb czasu i kto wie, może z czasem stanie się małym rodzinnym skarbem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Zainspiruj się możliwościami, które najlepiej współgrają z tą chwilą.

Trzy klejnoty jak trzech członków rodziny

Wraz z narodzeniem pierwszego dziecka, para staje się rodziną. Trzyosobowa rodzina - mężczyzna, kobieta i dziecko. Taką sytuację idealnie podkreśli biżuteria z trzema kamieniami szlachetnymi. Z pewnością znajdziesz coś w kolekcji pierścionków czy wisiorków z kamieniami szlachetnymi.

Pierścionek i naszyjnik ze szmaragdem i brylantami - KLENOTA

Serce od serca

Gdy mówisz o miłości, serce narzuca się jako jej symbol. A przecież miłość do nowo narodzonego dziecka jest nieskończona. Dlatego też wisiorki z sercem są popularnym wyborem wśród prezentów dla kobiety po porodzie. Taki podarunek wyrazi głębię twoich uczuć.

Zawieszki w kształcie serca z różowego złota - KLENOTA

Kamień urodzinowy na każdy miesiąc w roku

Jeśli wierzysz w potężną moc kamieni, skup się na wyborze biżuterii z kamieniem, który współgra z miesiącem urodzenia dziecka. Biżuteria z granatem patronuje osobom urodzonym w styczniu, a pierścionek z ametystem urodzonym w lutym. Marcowe narodziny możesz uczcić kolczykami z akwamarynem, a kwietniowe – klasycznym diamentem. Maj jest związany z zielonym szmaragdem, czerwiec z naturalną perłą a gorący lipiec z czerwonym rubinem. Sierpniową mamę możesz obdarować kolczykami z oliwinem, wrześniową - szafirem a październikową - opalem. W listopadzie ofiaruj topaz, w grudniu tanzanit.

Pierścionek z białego złota z ametystem i brylantami - KLENOTA

Klucz, który otwiera bramy duszy

Dzięki dzieciom, stajemy się rodzicami. To dzieci sprawiają, że z każdym dniem stajemy się lepsi. Dzięki nim otwieramy nowe zakątki własnej duszy. Podaruj nowej mamie wisiorek z kluczem – jako symboliczny wyraz odkrywania tego nowego i nieznanego.

Naszyjniki i wisiorki ze złotymi kluczami - KLENOTA

Kolor współgrający z płcią dziecka

Ciekawym pomysłem jest także postawienie na połączenie prezentu z typowymi kolorami płci dziecka. Dla matki dziewczynki możesz wybrać biżuterię wykonaną z różowego złota lub ozdobioną delikatnie różowym morganitem. Mama chłopczyka może za to otrzymać biżuterię z niebieskim akwamarynem lub topazem.

Pierścionek z różowego złota z morganitem i brylantami - KLENOTA

Diamenty zawsze niezawodne

Diament jest symbolem wiecznej miłości – wytrzymały, przez co trudny do zniszczenia. Diamentowa biżuteria jest zawsze znakomitym wyborem, by upamiętnić nadejście nowego życia.

Złoty naszyjnik z trzema diamentami - KLENOTA

Biżuteria szyta na miarę

Jeśli masz własny pomysł na biżuterię, którą chciałbyś zachwycić nową mamę, by podziękować za wszystko, co musiała przejść, postaw na niestandardową biżuterię. W ten sposób wyrazisz swoją wdzięczność w oryginalny sposób a za razem dasz coś specjalnego od siebie

Piękny prezent na narodziny dziecka sprawi, że nowa mama poczuje się wyjątkowa i doceniona w czasie, gdy cała uwaga jest przecież zwrócona na nowego członka rodziny. Ponadto będzie pamiętać ten gest miłości za każdym razem, gdy założy lub nawet spojrzy na podarowaną biżuterię. I tak podarunek stanie się ciągłym przypomnieniem niezapomnianej chwili, gdy nowe życie przychodzi na świat.

Zawieszki w kształcie serca z żółtego i różowego złota - KLENOTA