MENU
  DOSTĘPNE

  Złota bransoletka z turmalinem

  • Złota bransoletka z turmalinem
  • Złota bransoletka z turmalinem
  • Złota bransoletka z turmalinem
  • XMAS Package
  Minimalistyczna bransoletka wykonana z 14-karatowego, żółtego złota, ozdobiona osadzonym w łapkach, różowym turmalinem. Ten romantyczny kamień wygląda w żółtym złocie bardzo przyjemnie i wesoło. Jest to wspaniały pomysł na prezent.

  Bransoletki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Nasze bransoletki mają standardową długość 18 cm, ale zmiana długości jest oczywiście możliwa. Wymaganą długość należy zaznaczyć przy zamówieniu. Po otrzymaniu zamówienia przedstawimy ofertę cenową. Biżuterię doręczamy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  1 080 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0073013
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Turmalin różowy
  szlif okrągły
  średnica 3.5 mm
  waga 0.170 ct
  długość 180 mm
  waga 1.1 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.