MENU
DOSTĘPNE

Bransoletka typu flexi z różowego złota

  • BRANSOLETKA TYPU FLEXI Z RÓŻOWEGO ZŁOTA - BRANSOLETKI FLEXI - BRANSOLETKI
  • BRANSOLETKA TYPU FLEXI Z RÓŻOWEGO ZŁOTA - BRANSOLETKI FLEXI - BRANSOLETKI
  • BRANSOLETKA TYPU FLEXI Z RÓŻOWEGO ZŁOTA - BRANSOLETKI FLEXI - BRANSOLETKI
  • BRANSOLETKA TYPU FLEXI Z RÓŻOWEGO ZŁOTA - BRANSOLETKI FLEXI - BRANSOLETKI
  • XMAS Package

Minimalistyczna bransoletka typu flexi wykonana z 14-karatowego, różowego złota. Ten dodatek zadowoli wszystkich miłośników współczesnych trendów. Idealnie sprawdzi się w połączeniu z wieloma innymi bransoletkami. Może być odpowiednim prezentem, który ucieszy na przykład na urodziny lub zakończenie szkoły.

Ta bransoletka została wykonana ręcznie w studiu KLENOTA. Posiada dwie standardowe wielkości – rozmiar S (który odpowiada długości 16 cm) i M (który odpowiada długości 18 cm). Za dodatkową opłatą może zostać wykonana także w rozmiarze L (odpowiadającym 20 cm długości). Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach i długościach bransoletek, zapraszamy do naszego przewodnika. Biżuterię dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

3 380 zł Pytanie o przedmiot
KOD K0578014
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 6 mm
waga 3.50 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

BIŻUTERIA DIAMENTOWA KLENOTA


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.