MENU

Bransoletka typu flexi z różowego złota

  • Bransoletka typu flexi z różowego złota
  • Bransoletka typu flexi z różowego złota
  • Bransoletka typu flexi z różowego złota
  • Bransoletka typu flexi z różowego złota
  • XMAS Package

Minimalistyczna bransoletka typu flexi wykonana z 14-karatowego, różowego złota. Ten dodatek zadowoli wszystkich miłośników współczesnych trendów. Idealnie sprawdzi się w połączeniu z wieloma innymi bransoletkami. Może być odpowiednim prezentem, który ucieszy na przykład na urodziny lub zakończenie szkoły.

Bransoletki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Nasze bransoletki mają standardową długość 18 cm, ale zmiana długości jest oczywiście możliwa. Wymaganą długość należy zaznaczyć przy zamówieniu. Po otrzymaniu zamówienia przedstawimy ofertę cenową. Biżuterię doręczamy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

3 180 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0578014
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 6 mm
waga 3.7 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.