MENU

Bransoletka z różowego złota z serduszkiem

  • Bransoletka z różowego złota z serduszkiem
  • Bransoletka z różowego złota z serduszkiem
  • Bransoletka z różowego złota z serduszkiem
  • Bransoletka z różowego złota z serduszkiem
  • XMAS Package

Nowoczesne bransoletka z 14-karatowego, różowego złota z małym serduszkiem. Bransoletka jest idealna dla wszystkich kobiet, które preferują minimalistyczny design. Idealny pomysł na prezent, gdyż jest klasycznym symbol miłości, który nigdy nie wyjdzie z mody.

Bransoletki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA. Nasze bransoletki mają standardową długość 18 cm. Biżuterię doręczamy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

880 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0403024
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
długość 180.00 mm
waga 1.15 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.