MENU
  DOSTĘPNE

  Bransoletka z różowego złota z serduszkiem

  • Bransoletka z różowego złota z serduszkiem
  • Bransoletka z różowego złota z serduszkiem
  • Bransoletka z różowego złota z serduszkiem
  • XMAS Package

  Delikatna bransoletka z zawieszką w kształcie serca, wykonana z 14-karatowego, różowego złota. Mała bransoletka jest doskonałym dodatkiem na kaźdy dzień. Została wykonana w standardowym rozmiarze 18 cm, ale może być skrócona do 16 cm. Piękny pomysł na prezent.

  Bransoletki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Nasze bransoletki mają standardową długość 18 cm, ale zmiana długości jest oczywiście możliwa. Wymaganą długość należy zaznaczyć przy zamówieniu. Po otrzymaniu zamówienia przedstawimy ofertę cenową. Biżuterię doręczamy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  620 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0810024
  Materiał Różowe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Bez kamienia
  szerokość 6.0 mm
  wysokość 7.0 mm
  waga 0.92 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.