MENU

Naszyjnik wykonany z różowego złota z szampańskimi brylantami

  • Naszyjnik wykonany z różowego złota z szampańskimi brylantami
  • Naszyjnik wykonany z różowego złota z szampańskimi brylantami
  • XMAS Package

Prosty naszyjnik z 14-karatowego, różowego złota z zawieszką ozdobioną szampańskim diamentem w oprawie lunette. To ciekawa biżuteria, w której pięknie wyróżnia się niezwykły kolor diamentu. To nowoczesny wisiorek, nadający się do codziennego użytku i łączenia z innymi ozdobami.

Ten naszyjnik został ręcznie wykonany w studiu KLENOTA w Pradze. W komplecie posiada łańcuszek z tego samego metalu jak wisiorek, o standardowej długości 42 cm (jeśli nie zaznaczono inaczej). Jeśli potrzebują Państwo łańcuszka o innej długości, prosimy o zapisanie tego w notatce do zamówienia. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach i długościach naszyjników, zapraszamy do naszego przewodnika. Biżuterię dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

2 644 zł Pytanie o przedmiot
KOD K0453074
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament champagne
Pochodzenie naturalne
szlif okrągły
czystość SI
kolor champagne
średnica 3 mm
waga 0.105 ct
długość 420.00 mm
waga 1.50 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.