MENU

Naszyjnik z białego złota z niebieskim diamentem

  • Naszyjnik z białego złota z niebieskim diamentem
  • Naszyjnik z białego złota z niebieskim diamentem
  • Naszyjnik z białego złota z niebieskim diamentem
  • XMAS Package

Prosty naszyjnik z 14ct białego złota, ozdobiony zawieszką charakterystycznym okrągłym diamentem o średnicy 5 mm, w nietypowym, niebieskim kolorze. Ponadczasowy design sprawia, że jest to doskonały dodatek do noszenia na codzień, jak i na specjalne okazje. To doskonały wybór dla tych, którzy szukają kolorowych kamieni szlachetnych o najwyższej jakości.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

8 980 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0611112
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament niebieski
szlif okrągły
czystość SI
kolor niebieski
Zmiany Zmiana koloru
średnica 5.0 mm
waga 0.65 ct
długość 420.00 mm
waga 1.80 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.