MENU

Naszyjnik wykonany z różowgo złota z luźno zawieszonym szampańskim brylantem

  • Naszyjnik wykonany z różowgo złota z luźno zawieszonym szampańskim brylantem
  • Naszyjnik wykonany z różowgo złota z luźno zawieszonym szampańskim brylantem
  • Naszyjnik wykonany z różowgo złota z luźno zawieszonym szampańskim brylantem
  • XMAS Package

Na łańcuszku z różowego, 14-karatowego złota znajduje się luźno zamontowany, szampański diament, przez kotwory którego przechodzą ogniwa łańcuszka. To wyrafinowana biżuteria, która zachyci każdego. Ze względu na swój delikatny wygląd ten pierścionek jest bardzo popularny, ale warto pamiętać, że wymaga delikatnego traktowania. Nasi specjaliści chętnie doradzą Państwu w tym względzie.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

1 980 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0822034
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament champagne
szlif okrągły
kolor champagne
średnica 3.0 mm
waga 0.105 ct
długość 420 mm
waga 1.1 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.