MENU

Naszyjnik z 14-karatowego różowego złota z zielonym diamentem

  • Naszyjnik z 14-karatowego różowego złota z zielonym diamentem
  • Naszyjnik z 14-karatowego różowego złota z zielonym diamentem
  • Naszyjnik z 14-karatowego różowego złota z zielonym diamentem
  • XMAS Package

Na łańcuszku typu Venezia, wykonanym z różowego, 14-karatowego złota, znajduje się diament o brylantowym szlifie, w wyjątkowym, zielonym kolorze. Ten klejnot o ciekawej barwie zosta oprawiony w taki sposób, aby oprawa dodawała mu minimalistycznego uroku i chroniła przed uszkodzeniami. To świetny pomysł na prezent dla miłośników kolorowych kamieni szlachetnych.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

4 380 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0470054
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament zielony
szlif okrągły
kolor fancy
średnica 4.0 mm
waga 0.250 ct
długość 420.00 mm
waga 1.25 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.