MENU
DOSTĘPNE

Łańcuszek z kulą z różowego złota

  • Łańcuszek z kulą z różowego złota
  • Łańcuszek z kulą z różowego złota
  • Łańcuszek z kulą z różowego złota
  • XMAS Package

Minimalistyczny łańcuszek z 14-karatowego, różowego złota ozdobiony złotą kulką o średnicy 6 mm. Zgodnie z zamysłem, ten klejnot pasuje do warstwowego łączenia z wieloma innymi naszyjnikami. Może być wspaniałym prezentem, który ze względu na swoją uniwersalność zadowoli każdą kobietę.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

980 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0539024
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 6 mm
wysokość 6 mm
długość 420.00 mm
waga 1.30 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.