MENU

  Naszyjnik z różowego złota z zielonym ametystem

  • Naszyjnik z różowego złota z zielonym ametystem
  • Naszyjnik z różowego złota z zielonym ametystem
  • Naszyjnik z różowego złota z zielonym ametystem
  • XMAS Package

  Unikalny naszyjnik z 14ct różowego złota, ozdobiony jasnozielonym, 8mm ametystem o szlifie Cushion. Piękny dodatek na każdą okazję i świetny pomysł na prezent dla miłośniczek oryginalnych kombinacjach kolorystycznych.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

  3 980 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0694024
  Materiał Różowe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Ametyst zielony
  szlif cushion
  szerokość 8.0 mm
  wysokość 8.0 mm
  waga 2.50 ct
  waga 3.2 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.