MENU
  DOSTĘPNE

  Złoty naszyjnik z czarnymi tahitańskimi perłami i diamentami

  • Złoty naszyjnik z czarnymi tahitańskimi perłami i diamentami
  • Złoty naszyjnik z czarnymi tahitańskimi perłami i diamentami
  • Złoty naszyjnik z czarnymi tahitańskimi perłami i diamentami
  • Złoty naszyjnik z czarnymi tahitańskimi perłami i diamentami
  • XMAS Package

  Niezwykły naszyjnik wykonany z 14-karatowego złota i czarnych, fasetowanych diamentów, ozdobionych ciemnymi, tahitańskimi perłami. Wyróżnia się przede wszystkim imponującym i eleganckim kolorem. Naszyjnik można nosić nawet każdego dnia, ale najlepiej sprawdzi się na eleganckie wydarzenia, jako dodatek do pięknej kreacji. To także świetny pomysł na prezent.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  9 380 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k8004013
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Diament czarny
  średnica 2.0 mm
  waga 12.5 ct
  Perły Tahitański
  kształt okrągły
  kolor szaro-czarny
  połysk AA
  powierzchnia AA
  średnica 8.0-9.0 mm
  długość 430 mm
  waga 4.4 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.