MENU
  DOSTĘPNE

  Pierścionek z białego złota z ametystem

  • Pierścionek z białego złota z ametystem
  • Pierścionek z białego złota z ametystem
  • Pierścionek z białego złota z ametystem
  • Pierścionek z białego złota z ametystem
  • XMAS Package

  Ciekawy w kształcie pierścionek, wykonnay z 14-karatowego, białego złota i ozdobiony fioletowym ametystem. Okrągły szlif kamienia wydobywa jego niepowtarzalną barwę. Kształt pierścienia czyni go niezwykłym, ale także bardzo uroczym pierścionkiem zaręczynowym.

  Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  1 280 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0066062
  Materiał Białe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Ametyst fioletowy
  szlif okrągły
  średnica 3.0 mm
  waga 0.1 ct
  waga 1.7 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.