MENU

Pierścionek z żółtego złota z żółtym diamentem typu Solitaire

  • Pierścionek z żółtego złota z żółtym diamentem typu Solitaire
  • Pierścionek z żółtego złota z żółtym diamentem typu Solitaire
  • Pierścionek z żółtego złota z żółtym diamentem typu Solitaire
  • Pierścionek z żółtego złota z żółtym diamentem typu Solitaire
  • XMAS Package

Delikatny pierścionek, wykonany z 14-karatowego, żółtego złota, ozdobiony centralnie ustanowionym, naturalnym, żółtym diamentrm o brylantowym szlifie. Kolor tego wspaniałego klejnotu doskonale komponuje się z żółtym złotem. Jest to niezwykłe i eleganckie połączenie kolorów, które sprawia, że pierścionek nadaje się także jako prezent na oświadczyny.

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

2 380 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0066173
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament żółty
szlif okrągły
kolor żółty
średnica 3.0 mm
waga 0.105 ct
waga 1.80 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.