MENU
DOSTĘPNE

Pierścionek z 14-karatowego, żółtego złota z czarnym diamentem

  • Pierścionek z 14-karatowego, żółtego złota z czarnym diamentem
  • Pierścionek z 14-karatowego, żółtego złota z czarnym diamentem
  • XMAS Package

Klasyczny pierścionek zaręczynowy wykonany z 14-karatowego, żółtego złota, ozdobiony czarnymi diamentami. Ten nietradycyjny odcień wiecznego klejnotu zadowoli wielbicieli oryginalnej biżuterii. Ten kolorowy diament wspaniale połączy się z innymi rodzajami biżuterii, zapewniają Państwu swobodę wyboru.

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

3 180 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0169013
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament czarny
Pochodzenie naturalne
szlif okrągły
kolor czarny
Zmiany Zmiana koloru
średnica 4.0 mm
waga 0.300 ct
waga 1.46 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.