Bransoletki słusznie należą do najpopularniejszej biżuterii. Jednym z powodów jest to, że w przeciwieństwie do kolczyków i naszyjników, ten - a raczej ta - która ją nosi może również cieszyć się jej wyglądem. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla bliskiej osoby, czy sama chcesz cieszyć się pięknym, uniwersalnym dodatkiem, warto dać mu szansę. I pamiętaj, że bransoletki same się proszą o zestawianie, więc jeśli wahasz się którą wybrać, możesz połączyć kilka na raz!

W atelier KLENOTA znajdziesz biżuterię wykonaną z wysokiej jakości materiałów - dotyczy to również naszych damskich bransoletek. Białe, żółte i różowe złoto, diamenty i inne kamienie szlachetne dostępne we wszystkich możliwych kolorach; nie brakuje też słodkowodnych i morskich pereł… Wysokiej jakości materiały sprawiają, że będziesz się cieszyć wybraną biżuterią przez długi czas.

Bransoletka z białego złota z diamentami - KLENOTA

Każda bransoletka jest inna

Podsumujmy krótko rodzaje bransoletek w naszej ofercie. Najprościej podzielić je na trzy kategorie: łańcuszkowe, solidne i perłowe.

Łańcuszkowe bransoletki mają bardzo delikatny, wysublimowany wygląd -  szczególnie polecany dla miłośników minimalizmu. Jednak należy je traktować z ostrożnością, aby ich nie zerwać. Z drugiej strony mamy solidne bransoletki przyciągające swoją masywnością, idealne dla kobiet lubiących wyraziste akcesoria. Perły natomiast reprezentują ponadczasową klasykę, ale też wymagają specjalnego traktowania.

Różowa złota bransoletka z diamentem w sercu - KLENOTA

Sprawdź najpopularniejsze modele

Zainspiruj się naszym wyborem bransoletek KLENOTA:

Łańcuszkowa bransoletka z kolorowym diamentem

Bransoletka z białego złota z czarnym diamentem - KLENOTA

Bransoletka z prostym krzyżem

Bransoletka z białego złota z krzyżem - KLENOTA

Solidna flexi bransoletka z nutą kokieterii

Bransoletka z białego złota z piłką - KLENOTA

Łańcuszkowa bransoletka z diamentami

Różowa złota bransoletka z diamentami - KLENOTA

Bransoletka z białą perłą

Złota bransoletka z perłą słodkowodną - KLENOTA

Bransoletka, która jest częściowo łańcuszkowa i częściowo solidna

Złota bransoletka z diamentem - KLENOTA

Bransoletka z kolorowym naturalnym kamieniem szlachetnym

Bransoletki z białego złota z kamieniami szlachetnymi - KLENOTA