Biżuteria zawsze była jednym z najtrwalszych prezentów, przez długi czas przypominającym o osobie, która go wręczyła. Być może właśnie takie wspomnienie pragną Państwo dać swojemu albo innemu bliskiemu dziecku. Z tego powodu przygotowaliśmy kilka inspiracji, które pomogą wybrać najlepszą błyszczącą niespodziankę.

Pomyśleliśmy dla Państwa o praktycznych aspektach

Kolczyki są najbardziej popularną biżuterią, którą otrzymują małe dziewczynki. Wybierając je, warto zainwestować w wysokiej jakości odporne materiały, które nie będą powodowały alergii. Należy także wybrać kolczyki z odpowiednim zapięciem, mając na uwadze bezpieczeństwo i wiek dziecka. W przypadku dziecięcych kolczyków najczęściej należy wybrać pomiędzy zapięciem patentowym skierowanym do tyłu lub do przodu, albo sztyftami zakręconymi z tyłu. Aby ułatwić Państwu poszukiwania, przygotowaliśmy kolekcję kolczyków dla noworodków, które mogą być noszone nawet przez najmłodsze dzieci.

Decydując się na dziecięcy naszyjnik, również nie chcieliby się Państwo z pewnością pomylić. Jego ogromną zaletą jest fakt, że nie zaplącze się we włosy małej księżniczki. Jednakże istnieje ryzyko, że mógłby się zerwać w czasie zabawy lub wspinaczki na drzewo. Dlatego w przypadku młodszych dzieci najlepszym pomysłem może być zakładanie naszyjnika wyłącznie na specjalne okazje.

kolczyki dziecięce z 14-karatowego złota z kwiatami KLENOTA naszyjniki dziecięce z 14-karatowego złota KLENOTA

A jak może wyglądać właściwy prezent dla małej wróżki albo łobuziaka?

Ulubiona klasyka

Serduszka to bez wątpienia jeden z najbardziej ponadczasowych kształtów biżuterii dla dzieci. Mogą Państwo znaleźć je jako kolczyki sztyfty oraz wiszące, a także wśród naszyjników. Wybierając cały zestaw, na pewno zachwycą nim Państwo swoją małą dziewczynkę.

bransoletka dziecięca z serduszkiem z 14-karatowego złota KLENOTA

Motyw innego wymiaru

Księżyce i gwiazdy mogą wyglądać niemal mistycznie, kiedy znajdują się na małych uszkach. Gdy do tego wypełniają je diamenciki, uzyskują one niezwykły, brylantowy blask. Tak piękne kolczyki, wyglądające, jakby pochodziły z innego świata, będą ozdabiać uszy małej dziewczynki przez wiele lat, nie tracąc swojego czaru.

naszyjniki i kolczyki dziecięce gwiazda i księżyc KLENOTA

Urok natury

Mogą Państwo znaleźć inspirację także w naszej autorskiej kolekcji Yetel, wypełnionej uroczym motywem koniczynek. To dodatki, które są specjalnie przeznaczone dla córek i wnuczek. Precyzja i szczegółowość ich wykonania będą zachwycać je nawet po wielu latach.

Dzieci czasami nie rozumieją w pełni, co oznacza biżuteria ofiarowana w prezencie. Jednakże w przyszłości taki podarunek na pewno nabierze dla nich znaczenia. Jeśli ma to być “strzał w dziesiątkę”, powinni Państwo zwracać uwagę także na osobowość dziecka. Żywe, wesołe dziewczynki mogą na przykład lepiej czuć się z ozdobami w kształcie kwiatków, podczas gdy spokojne i zamyślone bardziej docenią księżycowe kolczyki. Życzymy udanego wyboru!

dziecięcy zestaw naszyjnik i kolczyki z 14-karatowego złota z trójkątem KLENOTA Pudełko upominkowe KLENOTA