MENU

Wisiorek z żółtego złota z żółtym brylantem

  • Wisiorek z żółtego złota z żółtym brylantem
  • Wisiorek z żółtego złota z żółtym brylantem
  • Wisiorek z żółtego złota z żółtym brylantem
  • XMAS Package

Naszyjnik z 14-karatowego, żółtego złota, który rozświetla wisiorek z naturalnym, żółtym diamentem o szlifie brylantowym. Żółty kamień sprawia bardzo optymistyczne i radosne wrażenie, dzięki czemu jest szczególnie odpowiedni jako prezent. Zachwyci wszystkie kobiety, które kochają oryginalne klejnoty.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

2 980 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0450183
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament żółty
Pochodzenie naturalne
szlif okrągły
czystość SI
kolor żółty
średnica 3.5 mm
waga 0.165 ct
długość 420 mm
waga 1.22 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.