MENU

Minimalistyczny pierścionek z różówego złota z turmalinem

  • Minimalistyczny pierścionek z różówego złota z turmalinem
  • Minimalistyczny pierścionek z różówego złota z turmalinem
  • XMAS Package

Piękny pierścionek z różowego, 14-karatowego złota z owalnym, różowym turmalinem. Ten wyjątkowy pierścień jest idealny do zakładania go wraz z wieloma innymi pierścieniami, choć minimalistki docenią go za wyrafinowaną prostotę. Turmalinom są przypisywane właściwości lecznicze, a ze względu na swój kolor wiązane są z miłością i przyjaźnią.

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

1 280 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0772084
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Turmalin różowy
szlif owalny
szerokość 3.0 mm
wysokość 5.0 mm
waga 0.250 ct
szerokość damski 1.40 mm
waga 1.10 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.