MENU

Pierścionek zaręczynowy z białego złota z zielonym diamentem w stylu Solitaire

  • Pierścionek zaręczynowy z białego złota z zielonym diamentem w stylu Solitaire
  • Pierścionek zaręczynowy z białego złota z zielonym diamentem w stylu Solitaire
  • Pierścionek zaręczynowy z białego złota z zielonym diamentem w stylu Solitaire
  • XMAS Package

Klasyczny pierścionek zaręczynowy, wykonany z 14-karatowego, oryginalnego, białego złota. W sześciu drobnych łapkach znajduje się nietradycyjny, zielony diament o brylantowym szlifie. Będzie idealny jako pierścionek zaręczynowy - dzięki swojej prostej konstrukcji nadaje się również do codziennego noszenia i zadowoli miłośników oryginalnej biżuterii.

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

5 780 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0005052
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament zielony
szlif okrągły
czystość SI
kolor fancy
średnica 4.0 mm
waga 0.25 ct
waga 2.75 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.