MENU

Pierścionek z czarnym diamentem oprawionym w białe złoto

  • Pierścionek z czarnym diamentem oprawionym w białe złoto
  • Pierścionek z czarnym diamentem oprawionym w białe złoto
  • Pierścionek z czarnym diamentem oprawionym w białe złoto
  • XMAS Package

Ciekawy pierścionek z 14-karatowego, białego złota, ozdobiony centralnym diament w nietypowym, czarnym kolorze o średnicy 3 mm. Został osadzony w czterech łapkach, które doskonale z nim harmonizują. To nietypowe połączenie klasycznego modelu z innowacyjnymi kolorami na pewno zadowoli miłośników czarnego koloru.

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

1 980 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0118022
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament czarny
szlif okrągły
czystość SI
kolor czarny
Zmiany Zmiana koloru
średnica 3.0 mm
waga 0.125 ct
waga 1.4 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.