MENU

  Złote kolczyki z okrągłymi zawieszkami

  • Złote kolczyki z okrągłymi zawieszkami
  • Złote kolczyki z okrągłymi zawieszkami
  • Złote kolczyki z okrągłymi zawieszkami
  • Złote kolczyki z okrągłymi zawieszkami
  • XMAS Package

  Kolczyki wykonane z 14-karatowego, żółtego złota z okrągłymi zawieszkami. Klasyczny design połączony z nowoczesną koncepcją sprawia, że są idealne zarówno na specjalne okazje, jak i do codziennego noszenia. Staną się prawdziwą ozdobą każdego, eleganckiego stroju.

  Kolczyki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Doręczamy je bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

  1 980 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0584013
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Bez kamienia
  długość 75.00 mm
  waga 3.2 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

  Kolczyki specjalnie dla ciebie

  Kolczyki przewyższają swoją różnorodnością każdą inną biżuterię. Minimalistyczne wkrętki, delikatne kolczyki dziecięce, wiszące kolczyki z diamentami czy kamieniami szlachetnymi albo duże złote koła... Różnorodności kształtów towarzyszy wybór zapięcia. Każdy element tworzymy z myślą o wygodzie i długotrwałości noszenia. Z przyjemnością dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz zmodyfikować wybrane kolczyki, poinformuj nas o tym w uwagach do zamówienia lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

  Waga biżuterii i poszczególnych kamieni szlachetnych jest zawsze podawana łącznie dla obu kolczyków.