MENU
DOSTĘPNE

Obrączka wykonana z białego złota

  • Obrączka wykonana z białego złota
  • Obrączka wykonana z białego złota
  • XMAS Package

Klasyczna obrączka z 14-karatowego, białego złota. Dzięki delikatnie zaokrąglonym brzegom, obrączka jest bardzo wygodna i nadaje się nawet dla tych osób, które nie są przyzwyczajone do pierścieni. Białe złoto jest klasycznym wyborem, który zawsze będzie modny.

Obrączki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 780 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0435102
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
powierzchnia błyszcząca
Profil półokrągły
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 2.5 mm
waga 2.2 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.