MENU
DOSTĘPNE

Naszyjnik wykonany z białego złota z akwamarynem

  • Naszyjnik wykonany z białego złota z akwamarynem
  • Naszyjnik wykonany z białego złota z akwamarynem
  • Naszyjnik wykonany z białego złota z akwamarynem
  • XMAS Package

Naszyjnik z 14-karatowego, białego złota z zawieszką ozdobioną akwamarynem o nietypowym szlifie w kształt ośmiokąta, zwanym „Radiant”. Ten szlif doskonale eksponuje kolor i głębię błękitnego klejnotu. To piękny, minimalistyczny wisiorek, który sprawdzi się jako prezent z okazji narodzin syna, ale także przy innej okazji.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

3 380 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0373032
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Akwamaryn
szlif szmaragd
szerokość 6 mm
wysokość 8 mm
waga 1.450 ct
waga 1.90 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.