MENU

Naszyjnik z białego, 14-karatowego złota z owalnym mołdawitem

  • Naszyjnik z białego, 14-karatowego złota z owalnym mołdawitem
  • Naszyjnik z białego, 14-karatowego złota z owalnym mołdawitem
  • XMAS Package

Naszyjnik z 14-karatowego, białego złota. Ozdabia go owalny mołdawit, który zachwyca głębią koloru, a cztery łapki, w których został umocowany, podkreślają jego piękno. Naszyjnik jest minimalistyczny i elegancki. Zadowoli każdego miłośnika kolorowych kamieni szlachetnych.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

1 500 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0462052
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Mołdawit
szlif owalny
szerokość 4.0 mm
wysokość 6.0 mm
waga 0.400 ct
długość 420 mm
waga 1.5 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.