MENU

Wisiorek z białego złota z topazem London Blue

  • Wisiorek z białego złota z topazem London Blue
  • Wisiorek z białego złota z topazem London Blue
  • Wisiorek z białego złota z topazem London Blue
  • XMAS Package

Delikatny naszyjnik z 14ct białego złota. Na klasycznym łańcuszku luźno zwisa zawieszka z głęboko niebieskim, tzw. London Blue topazem o okrągłym szlifie i średnicy 6 mm. To ciekawy pomysł na prezent dla miłośniczek naturalnych kolorowych kamieni szlachetnych.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

2 380 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0611202
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Topaz
szlif okrągły
średnica 6 mm
waga 1 ct
długość 405.00 mm
waga 1.80 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.