MENU
DOSTĘPNE

Minimalistyczny pierścionek z żółtego złota z cytrynem

  • Minimalistyczny pierścionek z żółtego złota z cytrynem
  • Minimalistyczny pierścionek z żółtego złota z cytrynem
  • Minimalistyczny pierścionek z żółtego złota z cytrynem
  • Minimalistyczny pierścionek z żółtego złota z cytrynem
  • XMAS Package

Piękny pierścionek z żółtego, 14-karatowego złota z owalnym, żółtym cytrynem. Ten wyjątkowy pierścień jest idealny do zakładania go wraz z wieloma innymi pierścieniami, choć minimalistki docenią go za wyrafinowaną prostotę. Cytryn w żółtym złocie ma radony i optymistyczny charakter, dzięki czemu idealnie nada się do codziennego noszenia.

Ten pierścień został wykonany ręcznie w studiu KLENOTA. Pierścionek dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Jeśli będą Państwo potrzebować poprawy rozmiaru pierścionka, pierwsza taka zmiana w ciągu 60 dni od otrzymania zamówienia jest darmowa. Aby dowiedzieć się więcej o zmianach wielkości i rozmiarach pierścionków, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 533 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0772073
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Cytryn Madeira
Pochodzenie naturalne
szlif owalny
szerokość 3.0 mm
wysokość 5.0 mm
waga 0.200 ct
waga 1.10 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.