MENU
  DOSTĘPNE

  Pierścionek z różowego złota z diamentem fancy

  • Pierścionek z różowego złota z diamentem fancy
  • Pierścionek z różowego złota z diamentem fancy
  • XMAS Package
  Ciekawy minimalistyczny pierścionek z 14ct różowego złota, ozdobiony fancy diamentem o różowo-fioletowym odcieniu - doskonała jakość diamentu w barwnej wersji. Oryginalny pierścionek zaręczynowy dla romantycznych kobiet ale i piękny prezent miłosny.

  Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  2 650 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0268064
  Materiał Różowe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Diament fancy
  szlif okrągły
  czystość SI
  kolor fancy
  Zmiany Zmiana koloru
  średnica 3.4 mm
  waga 0.15 ct
  waga 0.90 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.